Zrozum dane Twojego biznesu
i podejmuj decyzje.


Odkryj kompleksowe i wielowymiarowe analizy w chmurze.

Logowanie Przetestuj za darmo

Korzyści i możliwości BI Point.

RAPORTOWANIE AD-HOC

Odkryj kompleksowe i wielowymiarowe analizy w chmurze. Wykorzystaj swoje dane do podejmowania świadomych decyzji i realizuj swoje cele biznesowe.

INTERAKTYWNE DASHBOARDY

Użyj swoich danych do prowadzenia analiz, zaawansowanych wizualizacji i tworzenia interaktywnych dashboardów, przy wykorzystaniu wykresów, map i wskaźników efektywności.

SOCIAL MEDIA

Monitoruj zachowanie użytkowników na portalach społecznościowych takich jak Facebook i Twitter, oraz forach, blogach i portalach tematycznych. Wyjdź naprzeciw ich oczekiwaniom i zadbaj o swoją markę.

MOBILNOŚĆ

Zacznij analizować swoje dane również na tabletach i smartfonach. Dzięki pełnej responsywności aplikacji nie będziesz miał najmniejszego problemu podejrzeć swoje analizy gdziekolwiek będziesz.

BEZPIECZEŃSTWO

Twoje dane przechowywane i zabezpieczane są na bieżąco. Tworzone są kopie bezpieczeństwa w celu zapewnienia stałego dostępu do raportów i analiz, aby zapewnić najwyższy komfort pracy naszym klientom.

WIELOŹRÓDŁOWOŚĆ

W jednym miejscu analizuj dane. Porównuj ze sobą dane sprzedażowe, marketingowe, społecznościowe, statystyki publiczne, benchmarki rynkowe i wiele innych.

Spraw aby Twoja praca była łatwiejsza już dzisiaj!
Zarejestruj się i zacznij analizować swoje dane w chmurze.

DOŁĄCZ DO GRONA UŻYTKOWNIKÓW

Cennik

OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

Comarch BI Point to rozwiązania spełniające potrzeby rynku analitycznego, nadając codziennej pracy komfort przy relatywnie niskim koszcie. Już w 2012 roku ponad 64% firm z rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw skorzystało z rozwiązań w modelu usługowym chmury. Wśród dużych przedsiębiorstw odsetek ten wynosił 52%.

DYNAMICZNY ROZWÓJ

Ogromną zaletą rozwiązań chmurowych jest wysoka skalowalność przy niskim koszcie utrzymania w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Prognozowana średnioroczna stopa wzrostu usług w chmurze w Polsce do roku 2015 wynosi 33% i jest zdecydowanie wyższa od średniej dla całego rynku IT wynoszącej 5%.

PEŁNA GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Głównym założeniem rozwiązań w chmurze jest wykorzystywanie profesjonalnych, modernizowanych i bezpiecznych serwerowni. Między innymi z tych powodów, blisko 75% polskich przedsiębiorców przyznaje, że wdraża rozwiązania w chmurze, albo bacznie przygląda się rozwiązaniom dostępnym na rynku.

Wypróbuj darmową wersję na przykładowych danych.
Bez zobowiązań, po prostu analizuj dane!

Jeśli masz pytanie, napisz do nas!
Skontaktujemy się z Tobą.